Home Sýýýýr
Segway
Segway
Segway
Segway
Segway
Segway
Segway
Segway
Segway
Segway

SEGWAY: tak trochu jiné vozítko

Vezmou vás nahoru, dolů a kolem dokola, tyhle super stroje jsou jednoduché na použití, a je s nimi sranda!

Dvě kola, balancovaní, pohánění baterií, Segway to odjede za vás. Jediné co musíte udělat je se naklonit. Dozadu, dopředu, čím víc, tím rychleji nebo pomaleji pojedete.

Tak helmy na hlavu a jedem!

 

Retro Bike at Naplavka
Retro Bike
Retro Bike
Retro Bike
Retro Bike
Retro Bike
Retro Bike

Retro Kolo

Jako kdysi, ale tak trochu jinak! 

Milujeme je stejně, nebo i víc než generace před námi. Mohla vaše babička použít přehazovačku? Nemohla, že?

Moderní prvky ve "starém" kabátě. Naše retro kola spojují to nejlepší z obou světů. A navíc mají krásnou barvu!  

Přípravte se na stylovou projížďku velkoměstem! 

 

 

Procházky Prahou

Naše procházky Prahou jsou jedinečné. A to hlavně tím, že sami průvodci sami bydlí už nějaký ten pátek v Praze, ale také je můžeme označit za experty v oboru, který vám představí. Tak třeba, na procházku s názvem Chytili sprejera, sprejera frajera vás vezme sama graffiťačka. Na túře Neposlušné tenisky vás doprovodí profesionální běžec. Naše túry vám představíme z pohledu těch, kteří se o dané téma opravdu zajímají.
 

 

Výlet za dobrodružstvím

Nechcete vypadnout z města? S náma to stojí za to. Dnešní doba je ovlivněna moderními technologiemi, stejěně jako naše túry. iPady, iPhony, Androidy, cokoli používáte, využijete na našem výletě za dobrodružstvím. Foťte, následujte naše interaktivní průvodce a plňte zadané úkoly. Pobavte se a sharujte vše na internetu!

 

OPENING PARTY

26. června se v restauraci Žofín Garden konala Green Lemon Opening Party. Bylo to velmi zábavné odpoledne! Hostům jsme ukázali naši „flotilu“ - mnoho z nich si vyzkoušelo i jízdu na Segwayi, Gocycle kole nebo retro kole. Také jsme všem představili náš super tým. Lepší start našeho projektu, který je i naší srdcovkou, jsme si nemohli přát!

 

GREEN LEMON: Promo jízdy

Jste na trhu noví nebo chcete jen zviditelnit váš produkt? Můžeme vám pomoct! Vzbuďte pozornost, když se budete prohánět po městě na novince Gocycle s reklamním sdělením, Segway s firemními bannery nebo retro kole s rozdáváním letáků. Ať už potřebujete hostesky na váš event, vzbudit pozornost kolemjdoucích vaší reklamou nebo vytisknout propagační materiály, o detaily se postaráme. Kontaktujte nás, ať můžeme začít!