Home Retro kolo
RETRO BIKE
RETRO BIKE
RETRO BIKE
RETRO BIKE

RETRO BIKE

Retro Kolo

Jako kdysi, ale tak trochu jinak!

Milujeme je stejně, nebo i víc než generace před námi. Mohla vaše babička použít přehazovačku? Nemohla, že?

Moderní prvky ve "starém" kabátě. Naše retro kola spojují to nejlepší z obou světů. A navíc mají krásnou barvu! 

Přípravte se na stylovou projížďku velkoměstem! 

Více

Tue
25 / 09
Wed
26 / 09
Thu
27 / 09
Fri
28 / 09
Sat
29 / 09
Sun
30 / 09
Mon
01 / 10
dostupný dostupný dostupný dostupný dostupný dostupný dostupný

Počet účastníků:
Duration:
Datum:
Cena:CZK 270 / použít EUR

Blossoming Romance
Blossoming Romance
Blossoming Romance

Rozkvetlá romance

Ty a Retro kolo= VSL (Vyjížďka Snadná i Ladná)

Nezáleží, jestli jste single nebo pár, realita je zkrátka taková, že se do Prahy zamilujete. Následujte imaginárního průvodce (vyznačenou mapu) a objevte Amorova oblíbená místa.

Pokud máte v plánu vyrazit do Riegrových sadů, nezapomeňte se zastavit na Náměstí Míru, je tam totiž nejlepší český hotdogový stánek. Pokud si vyrazíte na Letnou, kupte si pivko, posaďte se a kochejte výhledem na město.

Oba parky jsou jako dělané k setkávání se s místními.

Pokud se neodkloníte z vyznačené trasy, tak uvidíte vše, co prostě vidět musíte!

 

Více

 

Naplavka
Naplavka

Za nákupy na kole

Pokud chcete o víkendu lenošit, tak poslouchejte! V našem obchůdku si půjčte retro kolo (které má nákupní košík – pochopíte později), prozkoumejte mapu a vydejte se za dobrodružstvím. Správně, pojedete na trh!

Jako vaši „místní“ jsme tady pro vás a známe odpovědi na otázky typu: „Kde seženu čerstvé suroviny?“. Za posledních pár let se do Prahy opět vrátily trhy. Nabízejí vše: od čerstvého ovoce a zeleniny po sýry a uzeniny. Na trh narazíte v každé pražské části.

Jeden z našich nejoblíbenějších trhů je kousek od řeky. Dobrou atmosféru mu dodává právě prostředí kolem řeky a hlavně výhled na Hrad.

Více

 

Feed the Swans
Feed the Swans
Feed the Swans

Krmení labutí

Praha a Vltava k sobě patří, tak jako Dunaj k Vídni. Jednu bez druhé si zkrátka nedokážeme představit. Proto vám doporučujeme, abyste se po prohlídce města vydali k řece a prozkoumali ji taky. Projeďte se do Braníka a zpět!

Výhodou téhle trasy, kromě toho, že je značená, je to, že po cestě potkáte spoustu místních, uvidíte Vyšehrad a vůbec Prahu z trochu jiné perspektivy.

Než vyrazíte, nezapomeňte se stavit v kuchyni pro chleba, ať máte po cestě čím nakrmit své nové nejlepší pražské kamarádky – labutě. Od nich bychom si měli odnést, jak klidně plují po řece a ničím nerušené se kochají nádherným výhledem.

Více