Home Gocycle
GOCYCLE
GOCYCLE
GOCYCLE

GOCYCLE

váš nový společník v jízdě

Dovolte nám, abychom vám představili tohle nové kolo. Gocycle - nejlehčí skládácí kolo na světě a první kolo, které má rám a loukotě kol z ultralehké hořčíkové slitiny, kola značky Magflow® a futuristický design. Jednoduše řečeno: jízda na kole je bez námahy.

Green Lemon je jediná půjčovna v Praze, která vám tohle kolo pronajme.

Tak se přijďte projet!

Více

Wed
11 / 12
Thu
12 / 12
Fri
13 / 12
Sat
14 / 12
Sun
15 / 12
Mon
16 / 12
Tue
17 / 12
dostupný dostupný dostupný dostupný dostupný dostupný dostupný

Počet účastníků:
Trvání:
Datum:
Cena:CZK 575 / použít EUR

Blossoming Romance
Blossoming Romance

Rozkvetlá romance

Ty a Gocycle = VSL (Velkoměstem, Světem, Letem!)

Nezáleží, jestli jste single nebo pár, realita je zkrátka taková, že se do Prahy zamilujete. Následujte imaginárního průvodce (vyznačenou mapu) a objevte Amorova oblíbená místa.

Pokud máte v plánu vyrazit do Riegrových sadů, nezapomeňte se zastavit na Náměstí Míru, je tam totiž nejlepší český hotdogový stánek. Pokud si vyrazíte na Letnou, kupte si pivko, posaďte se a kochejte výhledem na město.

Oba parky jsou jako dělané k setkávání se s místními.

Pokud se neodkloníte z vyznačené trasy, tak uvidíte vše, co prostě vidět musíte!

Více

 

Feed the Swans
Feed the Swans
Feed the Swans

Krmení labutí

Praha a Vltava k sobě patří, tak jako Dunaj k Vídni. Jednu bez druhé si zkrátka nedokážeme představit. Proto vám doporučujeme, abyste se po prohlídce města vydali k řece a prozkoumali ji taky. Projeďte se do Braníka a zpět!

Výhodou téhle trasy, kromě toho, že je značená, je to, že po cestě potkáte spoustu místních, uvidíte Vyšehrad a vůbec Prahu z trochu jiné perspektivy.

Než vyrazíte, nezapomeňte se stavit v kuchyni pro chleba, ať máte po cestě čím nakrmit své nové nejlepší pražské kamarádky – labutě. Od nich bychom si měli odnést, jak klidně plují po řece a ničím nerušené se kochají nádherným výhledem.

Více