Home Něco navíc

Něco navíc

Ačkoli půjčovna a tematické výlety centrem jsou naší hlavní náplní, specializujeme se ale také i v oboru skupinových rezervací a plánování kulturních a společenských akcí. Konkrétně pomáháme koordinovat skupiny a školní výlety, incentivní programy, teambuilding a firemní eventy, reklamní jízdy a plníme i osobní přání (například vám pomůžeme někoho překvapit dárkovým poukazem).


Kontaktujte nás a my vám pomůžeme vaše nápady zrealizovat!

   

Školy & Skupiny  

Vedoucí skupin nebo školních výletů, rádi bychom vám ulehčili práci. Ať už jde o cokoli – hledání dobrého ubytování, slev nebo skvělých průvodců – jsme tady, abychom vám s plánováním pomohli. Pokud má vaše skupina více než 21 členů (včetně vedoucího), rádi vás překvapíme speciální skupinovou slevou. S námi je to jiné! 

Pro specifické zájmové skupiny jsme připravili následující tematické balíčky:

Věřte nevěřte
Říká se, že na každém šprochu bývá pravdy trochu; pražské legendy a mýty pravidlo potvrzují. A to nejen povídačkami z dob středověku, ale i fakty a činy lidí z doby nedávné, doby komunismu a sametové revoluce. Při procházkách klikatými pražskými uličkami lze vzpomenout na různé příběhy, které jsou možná pravdivé a třeba vůbec ne. Vezměte svou skupinu a objevte společně Prahu právě prostřednictvím příběhů. Mýty, pravdy i tajemství Prahy budou na této túře odhaleny… Existoval Golem? Proč se označovaly budovy symboly a domovními znameními a ne čísly? Jaká jsou tajemství gotických katakomb? Proč jsou všechny domy na Staroměstském náměstí jiné? Součástí programu je i legendární středověká hostina v Dětenicích.

Pro více informací nás kontaktujte na info@greenlemon.cz nebo +420 226 200 117.

Před a za oponou
Výlet do divadla je zážitek pro všechny. S naším balíčkem se vaše skupina podívá do hlubin divadelního světa. Dozvíte se o historii Stavovského divadla a prozkoumáte i jeho zákulisí. V Černém divadle si členové vaší skupiny vyzkoušejí, jak to doopravdy při představeních chodí (rozdělí se do dvou menších skupinek; jedna zazáří oblečena v černém v záři UV světel, druhá jí bude fandit z publika a následně se vystřídají). Jen s námi si vaše skupina navíc prohlédne a vyzkouší vést sedmikilové loutky z Kabinetu loutek Národního muzea v Českém Krumlově a nahlédne do zákulisí divadla Don Jovani.

Pro více informací nás kontaktujte na info@greenlemon.cz nebo +420 226 200 117.

Ve zdravém těle zdravý duch
Ne každý den máte příležitost se seznámit a zalézt si se světovou šampiónkou v ledolezení Lucií Hrozovou. Kromě toho se navíc proběhnete historickým centrem Prahy, zajezdíte si na nejdelším motokárovém okruhu v Evropě nebo na raftech sjedete jeden z vltavských kanálů. Balíček je ideální pro skupiny, které mají rády adrenalin, a skupiny, které chtějí zažít město jinak. Je to jako včera, kdy do ulic a parků vyběhli první nadšenci. Je jasné, že Praha je kromě města historického, městem dynamickým. Současná Praha zažívá boom: běh a jízda na kole do práce. Kdo se přidá?

Pro více informací nás kontaktujte na info@greenlemon.cz nebo +420 226 200 117.

Zvuk Prahy
Každé město má svůj zvuk a Praha není výjimkou. Tento balíček vás s Prahou seznámí, jak ji slyšíme – tramvaje jedoucí podél Vltavy, tikot Orloje, troubící auta, cinkání půllitrů, klapot bot Hradní stráže a tóny linoucí se z pražských divadel. S námi prozkoumáte zvuky všední i nevšední, tedy umělecké. Berg Orchestra převádí zvuky, které běžně slýcháme, do tónů pomocí předmětů, jež máme kolem sebe. Praha a její klasická hudební scéna je po vídeňské nebo Mozartově Salzburgu jednou nejznámějších v Evropě a je populární dodnes. A právě vaše skupina má šanci seznámit se s jedním z jejích zástupců, výjimečným skladatelem a dirigentem Varhanem Orchestrovičem Bauerem, který se proslavil například frakem připomínajícím českou vlajku nebo hudebním doprovodem pro Goyovy přízraky Miloše Formana.

Pro více informací nás kontaktujte na info@greenlemon.cz nebo +420 226 200 117.

Team building & Incentiva  

Teambulding je ideálním prostředkem ke zlepšení vztahů na pracovišti, začlenění se do týmu nebo zlepšení komunikace. Dalo by se dokonce říct, že teambuilding je klíčem k lepší společnosti. Pokud chce být vaše společnost stylová a má ráda dobrodružství, jako jsou třeba projížďky městem na exkluzivním Gocycle či Segway, nebo se chce jen stmelit a vyrazit na výlet na retro kolech do parku, neváhejte nás kontaktovat. My to zařídíme! 

TB
TB
TB
Eventy  

V Green Lemon máme rádi dobrou akci. Proto jsme pro vás tou správnou volbou! Pomůžeme vám vše naplánovat, zorganizovat a zařídíme, no, vlastně vše, co bude třeba. Někteří z nás už se v tomto oboru pohybují nějaký ten pátek a jiní mají rádi dobrou výzvu. Napište nám e-mail nebo nám zavolejte a my vaše nápady a požadavky převedeme do reality.

E
E
E
Reklamní jizdy  

Jste na trhu noví nebo chcete jen zviditelnit váš produkt? Můžeme vám pomoct! Vzbuďte pozornost, když se budete prohánět po městě na novince Gocycle s reklamním sdělením, Segway s firemními bannery nebo retro kole s rozdáváním letáků. Ať už potřebujete hostesky na váš event, vzbudit pozornost kolemjdoucích vaší reklamou nebo vytisknout propagační materiály, o detaily se postaráme. Kontaktujte nás, ať můžeme začít!

RJ
RJ
RJ
Osobní přání  

Hledáte ten pravý dárek? Nechte to na nás! Překvapení ve stylu dárkového poukazu na dobrodružství je dárek, který se nezapomíná! Skydiving, lezení na stěně nebo piknik na kolech – naše dárkové poukazy jsou nevyčerpatelné.

Samozřejmě se od vás necháme i inspirovat! Pojďme se sejít!

OP
OP
OP