Home O nás

O nás

Green Lemon je jedinečná půjčovna a poskytovatel poznávacích túr v samém srdci Prahy. Vznikl v dubnu 2013 a jeho vášní je přiblížit životy místních turistům z celého světa a zapojit je do každodenního ruchu metropole.

Naše vášeň: Vaše destinace

I když všichni v Green Lemon pocházíme z nejrůznějších prostředí, jedna věc nás spojuje: naše vášeň pro lidi a to, že nás fascinuje místní život, kultura a dění a s tím vším chceme seznámit cestovatele z celého světa. O Praze toho víme spoustu a nemáme problém se o své znalosti podělit. V Green Lemon si raději hrajeme, než dřepíme shrbení nad klávesnicemi.

Naše znalosti: Vaše záruka

Naše léta strávena v oblasti cestování a turismu dávají dohromady více než 45 let. Přečtete si naše krátké životopisy a seznamte se s námi. Dozvíte se o našich pracovních zkušenostech, co nás popohání a proč svou práci milujeme. 

Náš business: Vaše zážitky

Práce s cestovateli z celého světa je naším každodenním chlebem. Nabízíme, a to jako první na světě, půjčovnu Segway a retro kol a mimo jiné i procházky s průvodcem po Praze a za Prahou. Vezmeme vás na prohlídky nebo doporučíme, kam si zajet!

Vedle túr a půjčovny se taky staráme o denní, týdenní, měsíční a speciální akce. Seznámíme vás s místní kulturou, umělci, organizacemi a domácími kapelami. Jediné, co pro to musíte udělat, je posadit se, popovídat si s ostatními a nechat se bavit.

Jsme tady pro vás, pokud máte jakékoli otázky jako třeba:

Na vaše otázky známe správné odpovědi!

Navštivte nás: Přijeďte do Prahy

Pokud se s námi chcete seznámit osobně, navštivte nás na adrese Odborů 4 (Praha 2) v lobby Mosaic Housu. Samozřejmě nám můžete kdykoli napsat nebo zavolat.

Už se na vás moc těšíme!